Apmokėjimas

Graksti.lt parduotuvė siūlo Jums šiuos atsiskaitymo būdus:

1. Paysera mokėjimų sistema. (Elektroninė bankininkystė) Siekiant užtikrinti aukščiausią Jūsų asmeninių, bei finansinių duomenų saugumą ir konfidencialumą, naudojamės Payera LT, UAB (“Paysera”) paslaugomis.

“Paysera”- tai įmokų surinkimo sistema, leidžianti Jums atsiskaityti internetu naudojantis visų didžiųjų Lietuvos bankų (“Swedbank”, “SEB”,  “DNB”, “Nordea”, “Šiaulių bankas”, “Medicinos bankas”, “Citadele”, “Danske Bank”, “Lietuvos kredito unijos”) el. Bankininkystės paslaugomis, taipogi atsiskaityti grynais “Maxima” kasose, “Narvesen” ir “Lietuvos spauda” kioskuose, “Lietuvos pašto” ir “Paypost” skyriuose, “Perlo paslaugos” terminaluose ir žinoma bankų skyriuose.

Naudodamiesi šia sistema Jūs galėsite pasirinkti Jums patogiausią apmokėjimo būdą. Apmokėti greitai ir patogiai. Naudojantis ja Jums nereikės patiems formuoti pavedimo, tai už jus padarys pati sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, taigi prekes gausite greičiau. 

 

2. Bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs el. paštu gausite užsakymo patvirtinimą su mūsų rekvizitais bei bankinio pavedimo instrukcija. Perveskite pinigus į mūsų pateiktą sąskaitą Jums įprastu būdu: savarankiškai prisijunkite prie savo banko internetinės bankininkystės sistemos ir atlikite išankstinį pavedimą, pagal mūsų pateiktą sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje turite nurodyti savo užsakymo Nr. Užsakymas bus pradėtas vykdyti, kai apmokėjimas bus gautas į mūsų banko sąskaitą.