Pristatymas

PRISTATYMO KAINA:

  • Į namus per  "Venipak" kurjerius - 3.00 €;
  • Į "LPExpress" terminalus - 2.6 €;

Prekės yra pristatomos nemokamai, jeigu Jūsų krepšelio vertė yra didesnė nei 49 €.

Jeigu Jums prekė reikalinga tiksliai datai, prašome informuoti el.paštu pagalba@graksti.lt iš anksto prieš suformuojant užsakymą ir prieš jį apmokant, kad įsitikintumėte, kad prekę galėsime pristatyti laiku.

PRISTATYMO INFORMACIJA

  • Graksti.lt elektroninė parduotuvė prekes pristato per 6 - 9 darbo dienas (tikslus pristatymo terminas yra nurodomas prie kiekvienos prekės) nuo užsakymo/apmokėjimo momento. Jeigu dėl nenumatytų priežasčių užsakymo terminas pasikeičia - klientą apie tai informuosime asmeniškai telefonu arba el. paštu.
  • Graksti.lt užsakymai pristatomi naudojantis "Venipak" kurjerių ir "LP Express"  paštomatų paslaugomis (klientas pasirenka pristatymo būdą užsakymo puslapyje).
  • Užsakymai gali būti siunčiami ir į užsienio valstybes atskiru susitarimu (kreiptis el. paštu).

SVARBU

Jeigu pristatymo metu pastebėjote, kad siuntinys yra pažeistas ar kitaip apgadintas turite teisę jo nepriimti. Kitu atveju pretenzijos dėl gautų prekių, kurios galimai buvo sugadintos pristatymo metu, gali būti nepriimamos.

Pristatymo būdai:

1.  

Prekės pristatomos darbo dienomis, nuo 8-17 val.  jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių Neriją.

--------------------------------

2.  

Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą "LP Express" terminalą (informacija kaip atsiimti siuntą iš terminalo)

----------------------------------

 Jeigu kilo klausimų dėl prekių pristatymo kreipkitės el. paštu: pagalba@graksti.lt arba skambinkite telefonu +370 614 33254